Яндекс.Метрика

Продукція для священнослужителів від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для священнослужителів від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для священнослужителів від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®
2660.0000 4.0000 UAH

Товари від 1 до 16 з 19

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 16 з 19

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Повсякденна і святкова продукція для священнослужителів від заводу виробника

 

Православний магазин pravoslav-shop.com.ua рекомендує багатий асортимент продукції для священнослужителів, яку використовують в церковних обрядах. Підкреслити святкові дні або зробити урочистими будні можна за допомогою виробів унікальної краси. Вони розроблені нашими ювелірами з урахуванням всіх православних норм і правил.

Товари для священиків представлені в каталозі наступними позиціями:

- архієрейські комплекти;

- гребені;

- жезли, ціпки;

- хрести для священиків;

- панагії:

- гудзики;

- ланцюги, затискачі.

Продукція для священнослужителів: купити недорого і якісно

 

Божественна Літургія для православних християн завжди торжество. У нас можна придбати продукцію для священнослужителів від виробника. На сайті значиться різний вибір хрестів і панагії виконаних в різних формах з різноманітною обробкою. Також ви можете вибрати стилістику зображення ликів на них. Вироби виконані з благородних металів: срібла, золота, латуні. Для більшого блиску вони мають вставки і можуть бути з розсипами каменів.

Ми також пропонуємо безліч церковних ланцюгів з міцним зчепленням ланок. Всі вони виготовлені з перевірених матеріалів і не вимагають особливого догляду. Ланцюги також захищені від впливу зовнішнього середовища і вологи.

Наші дизайнери розробили різні варіанти гребенів. Від простих дерев'яних з латунним декором, до більш складним зразкам, які можуть бути зроблені з дерева в поєднанні зі срібною обробкою. Також в нашому магазині можна побачити цікаві варіанти гудзиків для облачення.

Незамінним православ'я атрибутом також є дикирій і трикирій для свічок. Завод виробник пропонує кілька різновидів: класичного вигляду, або більш святкові, - інкрустовані.

На нашому сайті ви знайдете широкий вибір цікавих розробок жезлів для архієреїв, ігуменів і священнослужителів. Для більшої урочистості і статусності додатково їх також можна прикрасити обробкою.

Швидке замовлення і доставка товарів для священнослужителів

 

У нашому магазині ми враховуємо всі особисті побажання клієнта. Базові пропозиції можна измененить при неоходимости. Наприклад, продукцію для священиків можна змінити додаючи:

- дорогоцінні камені: сапфіри, смарагд, аметисти та інші;

- вставки з емалі;

- позолота або гравірування.

Товари для священнослужителів купити за ціною виробника можна зателефонувавши до нас, або відправивши замовлення онлайн. Ми пропонуємо швидку та надійну доставку нашою кур'єрською службою по території України.