Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®
1460.0000 2950.0000 UAH

4 одиниця(s)

на сторінці

4 одиниця(s)

на сторінці

Продукція для церковної служби від заводу виробника

 

Церковний інтернет магазин від ювелірного заводу Фамільні Драгоцінності пропонує великий вибір продукції за вигідними цінами. У кожному православному храмі повинен бути базовий набір церковного начиння без якої не обійтися в проведенні обрядових дій і таїнств.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент товарів:

- Євангеліє, закладки;

- елейніци, стрючіци;

- кадила, кадильниці;

- ладаніци;

- лампади;

- літейніци;

- рипіди;

- чаші та інші супутні товари.

Церковна утварь - незамінний атрибут храму

 

Віруючі особливо шанують Євангеліє, яке несе в собі слово Боже. Під час Божественної Літургії особливо урочистим моментом є читання священиком Євангелія. Саме тому, головну для кожного православного християнина книгу завжди звикли прикрашати ошатною обробкою. Ми пропонуємо кілька дизайнів Євангелії з іконами в позолоті. Також ми рекомендуємо варіанти закладок для книги, які прикрашені вставками.

Ще однією важливою реліквією є напрестольний хрест. Наші ювеліри подбали про те, щоб вони мали багату обробку і урочистий вигляд. Серед позицій на сайті можна вибрати: класичні строгі моделі латунних хрестів на дереві; виконані з металів і інкрустованих коштовним камінням.

Православний звичай передбачає, що у ікон завжди повинні горіти лампади. Наш церковний інтернет магазин пропонує багатий асортимент підвісних, настільних і напрестольних лампад. Всі вони мають різноманітну форму і обробку. Це ж стосується і свічників, Репід, кадил, ладаніц і другово.

Миропомазання також дуже важливе для православних таїнство. На нашому сайті розміщена вся необхідна для цього обряду церковне начиння:

- чаші для єлеєпомазання зроблені з благородних металів високої проби;

- стрючіци срібні і позолочені зі вставками.

Також представляємо в асортименті чаші, друку, голки для просфор, чайники для теплоти, глечики, балії для обмивання рук, кропила, підноси тощо. Всі ці товари мають цікавий і різноманітний дизайн. Виготовлені вони з цінних металів, а також прикрашені гравіюванням і вставками. У нас ви знайдете вишукані хрестильні ящики, виконані зі срібла і позолочені принтом.

Церковна утварь: купити від виробника

 

На нашому сайті можна купити недорого все необхідне для Богослужіння. Наша продукція виготовлена ​​з урахуванням всіх багатовікових традицій. Купуючи товари у нас ви отримуєте наступні переваги:

- ексклюзивні вироби з цікавим орнаментом, гравіюванням і візерунками;

- гарантована якість начиння;

- довговічність у використанні.

Запропоновані товари можуть бути доповнені і змінені відповідно до побажання клієнта. Для замовлення досить зв'язати з нами скориставшись послугою «Замовити дзвінок». Наші консультанти, в разі необхідності, допоможуть вам підібрати матеріали і декорування, щоб виготовити ексклюзивні зразки.