Яндекс.Метрика

Прикраси для митри від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Прикраси для митри від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Прикраси для митри від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®
1.0000 1.0000 UAH

Товари від 1 до 16 з 120

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Товари від 1 до 16 з 120

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Прикраси для митри від ювелірного заводу

 

Митра є частиною облачення, богослужбові головним убором єпископів, ієреїв і архімандритів. Священнослужителі вдягають її під час Богослужіння. Pravoslav-shop.com.ua пропонують ексклюзивні прикраси для облачення.

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір таких позицій:

- касти;

- хрести на клобук;

- накладки і хрести на митру.

Прикраси для облачення можна вигідно купити від виробника

 

У православ'ї митра має сферичну форму розширену і заокруглену вгорі. Вона прикрашена іконами, а її верх увінченій хрестом. Архієрейська митра також може бути з дорогоцінними каменями. Така обробка символізує терновий вінок, який наділи на голову Ісуса Христа під час Великих Страстей.

На нашому сайті ви знайдете різні прикраси для митри. Зокрема, касти які можуть мати різну величину і форму: округлі, квадратні, або ж у вигляді краплі. Вам доступні численний варіанти кольорів. Виконані вони з благородних металів.

Ми також рекомендуємо багатий асортимент дизайнерських розробок хрестів з безліччю способів кріплення. Такі прикраси для облачення можуть бути зроблені з срібла з позолотою або інших металів. Вони інкрустовані вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

Підкреслити стасус допоможуть накладки і хрести на митру, які вінчають оздоблення священнослужителя. У каталозі ми представляємо дизайнерські вироби з коштовних металів. Ви можете вибрати товар з різною обробкою.

З боків митри, як правило, розміщені невеликі ікони. Наші ювеліри підготували ікони на митру і прикрасили їх вишуканими візерунками. Тут можна побачити різний асортимент одинарних і потрійних накладок для митри на будь-який смак.

Купити в Україні прикраси для митри від виробника

 

Купити недорого від виробника прикраси для облачення священнослужителів можна на нашому сайті. Всі вироби виконані з урахуванням православної традиції і з дотриманням необхідних правил. Зробити замовлення і отримати товар - просто. Можна скористатися послугою "Замовити дзвінок", або ж придбати вподобану річ онлайн.

Якщо ви хочете створити свій ексклюзивний варіант прикраси для митри, то можете зв'язатися з нашими консультантами. Ви можете додатково замовити:

- свій варіант дизайну вироби;

- вибрати метал: латунь, срібло, золото;

- вибрати обробку: інкрустувати камінням, додати гравіювання або вставки з емалі.

Після здійснення замовлення ви гарантовано отримаєте товар високої якості. Наша кур'єрська служба здійснює доставку по всій території України.