Яндекс.Метрика

Товари з наборів

Популярні

Православний інтернет-магазин: ексклюзивні товари за ціною виробника

 

Православний інтернет-магазин запрошує священнослужителів заповнити або оновити церковне начиння. Виготовлені з дотриманням релігійних норм і канонів вироби виконані професійними майстрами. Покупка обійдеться недорого, оскільки продукція надходить безпосередньо від ювелірного заводу «Фамільні Драгоцінностіi» і реалізується за цінами виробника.

Православний магазин: новий підхід до сталих традицій

 

Представлені у нас товари, будь то:

-         спеціальні набори,

-         прикраси,

-         елементи вбрання,

-         предмети для здійснення православних церковних обрядів і таїнств,

випускаються із застосуванням новітнього обладнання та технологій. Однак на завершальному етапі остаточний ексклюзивний вид набувають тільки завдяки вмінню і душевний лад майстрів. Їх руками створюються авторські роботи, гідні зайняти відведений їм місце в храмі або одязі священнослужителів найвищих рангів. Про якість клієнти завжди відгукуються тільки в найвищому ступені.

З однаковим успіхом вдаються твори з недорогих традиційних матеріалів, а також срібла. Оригінальні орнаменти обробки, вставки з дорогоцінних і напівкоштовних каменів, неповторний дизайн підкуповують новизною форм, візерунків, фарб.

Ми з задоволенням беремося за виготовлення православних церковних атрибутів за індивідуальними ескізами і побажанням. Так народжуються єдині в своєму роді святині і коштовності.

Не залишилися без уваги пересічні покупці. Для них наш православний магазин підготував розширену колекцію ікон і святкових подарунків. Як і в інших групах товарів, серед них є недорогі пропозиції і розраховані на забезпечених людей.

Православний інтернет-магазин: додаткові переваги

 

У нас дуже привабливі ціни на повний перелік продукції. На отримані безпосередньо від заводу-виготовлювача товари немає необґрунтованих націнок, і кожен покупець оплачує об'єктивну вартість.

Відправлення посилок довірена надійному вантажоперевізнику, тому відбувається в самі стислі терміни. А головне - замовлення вчасно доставляються клієнтам в будь-який населений пункт України. Ретельна упаковка виключає будь-які пошкодження, що особливо важливо для дорогих придбань.

Оплата можлива готівкою і за безготівковим розрахунком. Яку з них вибрати, вирішує на свій розсуд замовник. Мінімальна сума замовлення не передбачена.

На будь-які питання дадуть відповідь наші співробітники. вони:

-         добре розбираються у всіх тонкощах;

-         знають призначення кожного предмета начиння і правила його застосування;

-         мають інформацію про наявність виробів.

Щоб скористатися нашими послугами або отримати консультацію, зателефонуйте за номером +38 (095) 145-87-67. Дзвінок допоможе швидше визначитися з покупкою, а нам - виконати надійшла заявку.