Яндекс.Метрика

Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®

Продукція для церковної служби від ЮЗ ↂФамільні Драгоцінності®
1.0000 488.0000 UAH

10 одиниця(s)

на сторінці

10 одиниця(s)

на сторінці

Продукція для церковної служби від заводу виробника

 

Церковний інтернет магазин від ювелірного заводу Фамільні Драгоцінності пропонує великий вибір продукції за вигідними цінами. У кожному православному храмі повинен бути базовий набір церковного начиння без якої не обійтися в проведенні обрядових дій і таїнств.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент товарів:

- Євангеліє, закладки;

- елейніци, стрючіци;

- кадила, кадильниці;

- ладаніци;

- лампади;

- літейніци;

- рипіди;

- чаші та інші супутні товари.

Церковна утварь - незамінний атрибут храму

 

Віруючі особливо шанують Євангеліє, яке несе в собі слово Боже. Під час Божественної Літургії особливо урочистим моментом є читання священиком Євангелія. Саме тому, головну для кожного православного християнина книгу завжди звикли прикрашати ошатною обробкою. Ми пропонуємо кілька дизайнів Євангелії з іконами в позолоті. Також ми рекомендуємо варіанти закладок для книги, які прикрашені вставками.

Ще однією важливою реліквією є напрестольний хрест. Наші ювеліри подбали про те, щоб вони мали багату обробку і урочистий вигляд. Серед позицій на сайті можна вибрати: класичні строгі моделі латунних хрестів на дереві; виконані з металів і інкрустованих коштовним камінням.

Православний звичай передбачає, що у ікон завжди повинні горіти лампади. Наш церковний інтернет магазин пропонує багатий асортимент підвісних, настільних і напрестольних лампад. Всі вони мають різноманітну форму і обробку. Це ж стосується і свічників, Репід, кадил, ладаніц і другово.

Миропомазання також дуже важливе для православних таїнство. На нашому сайті розміщена вся необхідна для цього обряду церковне начиння:

- чаші для єлеєпомазання зроблені з благородних металів високої проби;

- стрючіци срібні і позолочені зі вставками.

Також представляємо в асортименті чаші, друку, голки для просфор, чайники для теплоти, глечики, балії для обмивання рук, кропила, підноси тощо. Всі ці товари мають цікавий і різноманітний дизайн. Виготовлені вони з цінних металів, а також прикрашені гравіюванням і вставками. У нас ви знайдете вишукані хрестильні ящики, виконані зі срібла і позолочені принтом.

Церковна утварь: купити від виробника

 

На нашому сайті можна купити недорого все необхідне для Богослужіння. Наша продукція виготовлена ​​з урахуванням всіх багатовікових традицій. Купуючи товари у нас ви отримуєте наступні переваги:

- ексклюзивні вироби з цікавим орнаментом, гравіюванням і візерунками;

- гарантована якість начиння;

- довговічність у використанні.

Запропоновані товари можуть бути доповнені і змінені відповідно до побажання клієнта. Для замовлення досить зв'язати з нами скориставшись послугою «Замовити дзвінок». Наші консультанти, в разі необхідності, допоможуть вам підібрати матеріали і декорування, щоб виготовити ексклюзивні зразки.